نکاتی در ارتباط با تهیه حیوان خانگی

دوشنبه, 04 آذر 1392 13:22 نوشته شده توسط 

نکاتی در ارتباط با تهیه حیوان خانگی
در ابتدا رضایت تمام افراد خانواده یا کسانی که با آنها زندگی می کنید را جلب نماید. شاید کسانی که با شما زندگی می کنند از حیوان خاصی که شما قصد آوردن آن را به محل زندگی خود دارید ترس یا آلرژی داشته باشند، همیشه سلامت بهداشتی و روانی خانواده خود را مد نظر داشته باشید. این را بدانید هر حیوانی دوست دارد از خود آوای در آورد، بنابرابن سعی کنید رضایت همسایگان را جلب نماید.
با آوردن حیوان به خانه ممکن است بسیاری از دوستان و آشنایان به خانه شما نیایند، ببینید آیا می توانید دوری آنها را تحمل کنید؟
هر موجودی احتیاج به تیمار و مراقبت دارد، آیا شما زمان کافی جهت این کار را دارید. همیشه این را در نظر داشته باشید که حیوان عروسک نیست و یک موجود زنده است، پس شما چقدر به او می توانید محبت کنید؟ در زمانی که شما به مسافرت می روید چه کسی از حیوان شما مراقبت خواهد کرد؟
هر حیوان نیازمند آموزش و تربیت لازم جهت تطابق با شرایط زندگی شما دارد، آیا شما این زمان را برای آموزش حیوان خود دارید؟
در هنگام تهیه حیوان از سلامت حیوانی که می خواهید تهیه کنید مطلع شوید، حیوان سالم معمولآ سر حال، مو یا پر یک دست و شفاف دارد، خوب غذا می خورد و چشمان براق دارد، دو شرط برای فروشنده حیوان بگذارید: 1- دامپزشک مورد اعتماد من حیوان را معاینه کند. 2- یکی دو روزی حیوان در خانه من باشد تا مشخص شود خودش را می تواند با شرایط ما عادت دهد یا نه.
سعی کنید قبل از تهیه حیوان از دامپزشکان اطلاعاتی از قبیل نژادهای مختلف حیوان، نحوه غذا دادن، شستشو، آموزش.... بدست آورید.

خواندن 2486 بار آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 04 آذر 1392 13:22
مدیر سایت

Aliquam erat volutpat. Proin euismod laoreet feugiat. In pharetra nulla ut ipsum sodales non tempus quam condimentum. Duis consequat sollicitudin sapien, sit amet ultricies est elementum ac. Aliquam erat volutpat. Phasellus in mollis augue.

وب سایت: www.youjoomla.com

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

نظر سنجی

از مقالات موجود در سایت رضایت دارید ؟

729539
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3078
3546
10270
688189
98540
66004
729539

آی‌پی شما: 54.80.123.20
آمار بازدیدکنندگان وب سایت